Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Fixing mode | clip-on |
| Product or component type | trim plate |
| Colour tint | black |
| Material | metal |
| Range | Clipsal |
| Main colour tint | black |
| Complementary | |
| Width | 111 mm |
| Depth | 3 mm |
| Net weight | 0.025 kg |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 36 |