Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Accessory / separate part destination | mushroom |
| Material | plastic |
| Product or component type | guard |
| Accessory / separate part category | spare parts |
| Range of product | Harmony 9001SK, Harmony 9001K |
| Complementary | |
| Size | 30 mm |
| Net weight | 0.036 kg |
| Cap/operator or lens colour | yellow |
| Diameter | 41 mm |
| Environment | |
| IP degree of protection | IP65/IP66 |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |