Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Mounting diameter | 30 mm |
| Product or component type | potentiometer |
| Range of product | Harmony 9001K |
| Complementary | |
| Bezel material | metal |
| Input impedance | 10 kOhm |
| Size | 30 mm |
| Cap/operator or lens colour | black |
| Environment | |
| IP degree of protection | IP65/IP66 |
| NEMA degree of protection | NEMA 4, NEMA 13 |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |