Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Accessory / separate part destination | threaded protective caps |
| Accessory / separate part type | tightening tool |
| Product or component type | tightening tool |
| Accessory / separate part category | mounting and fixing accessory |
| Range of product | Harmony 9001SK, Harmony 9001K |
| Complementary | |
| Size | 30 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Customizable | 1, no |
| Environment | |
| IP degree of protection | IP65/IP66 |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |