Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Mounting support | bottom frame and top frame with roof |
| Product or component type | vertical upright |
| Enclosure nominal dimensions | - |
| Range | PanelSeT |
| Range compatibility | PanelSeT SFN |
| Device composition | 4 upright |
| Material | steel |
| Accessory / separate part category | mounting accessory |
| Quantity per set | set of 1 |
| Device application | multi-purpose |
| Complementary | |
| Height | 2200 mm |
| Surface finish | textured epoxy polyester |
| Fixing mode | by screws - screw type M12 |
| Net weight | 21.7 kg |
| Depth | 45 mm |
| Width | 45 mm |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |