Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range compatibility | ClimaSys ClimaSys CU cooling unit |
| Accessory / separate part category | thermal management accessory |
| Product or component type | filter |
| Product name | ClimaSys CU |
| Range | ClimaSys |
| Complementary | |
| Product destination | for side-mounting cooling unit - power: 3200 W, for side-mounting cooling unit - power: 4000 W |
| Thickness | 8 mm |
| Material | aluminium |
| Net weight | 1 kg |
| Mounting location | side |
| Width | 470 mm |
| Height | 380 mm |
| Quantity per set | set of 1 |
| Accessory / separate part destination | ClimaSys cooling unit |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |