Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product or component type | brush gasket |
| Range | PanelSeT |
| Range compatibility | PanelSeT SF suitable enclosure |
| Device composition | 2 gasket |
| Accessory / separate part category | cable management accessory |
| Quantity per set | set of 1 |
| Device application | multi-purpose |
| Complementary | |
| Mounting support | cable gland plate |
| Height | 40 mm |
| Cable entry | 1 or 2 entries |
| Fixing mode | clipped |
| Depth | 25 mm |
| Width | nominal: 1600 mm, real: 705 mm |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |