Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | TeSys Deca |
| Product or component type | set of connections |
| Range | TeSys |
| Poles description | 3P |
| Product compatibility | LC1D40A, LC1D65A, LC1D115, LC1D150 |
| Device short name | LAD9 |
| Complementary | |
| Standards | EN/IEC 60947-4-1, GB/T 14048.4, UL 60947-4-1, CSA C22.2 No 60947-4-1 |
| Net weight | 0.55 kg |
| Quantity per set | 1 |
| Electrical circuit type | star-delta |
| Environment | |
| Ambient air temperature for storage | -60-80 °C |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |