Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | TeSys Deca |
| Product or component type | plate |
| Range | TeSys |
| Product compatibility | LC1D115, LC1D150 |
| Device short name | LAD9 |
| Complementary | |
| Net weight | 0.18 kg |
| Quantity per set | 1 |
| Environmental | |
| Ambient air temperature for operation | -40-70 °C |
| Ambient air temperature for storage | -60-80 °C |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |