Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | TeSys Deca |
| Product or component type | terminal extension |
| Range | TeSys |
| Poles description | 4P |
| Product compatibility | LC1DT200... |
| Device short name | LAD9 |
| Complementary | |
| Standards | EN/IEC 60947-4-1, UL 60947-4-1, CSA C22.2 No 60947-4-1, GB/T 14048.4 |
| Net weight | 0.42 kg |
| Environmental | |
| Ambient air temperature for operation | -25-60 °C |
| Ambient air temperature for storage | -60-80 °C |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |