Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product destination | CM4000 |
| Range of product | PowerLogic |
| Product or component type | extender module |
| Complementary | |
| Output voltage | 60 V DC |
| Number of outputs | 1 analog 4...20 mA, 2 digital |
| Number of inputs | 1 analog 0...5 V DC, 4 digital 32 V DC |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |