Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | PacDrive 3 |
| Product or component type | connection box |
| Product compatibility | integrated drive LXM 62 ILM |
| Range compatibility | Lexium 62 ILM daisy chain |
| Complementary | |
| Height | 265 mm |
| Net weight | 0.535 kg |
| Width | 255 mm |
| Depth | 102 mm |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |