Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | Harmony PSA6 |
| Accessory / separate part category | maintenance accessories |
| Product or component type | SSD disk |
| Complementary | |
| Memory capacity | 128 GB |
| Integrated connection type | M.2 |
| Memory type | NAND flash |
| Data storage equipment | SSD disk |
| Environment | |
| Ambient air temperature for operation | 0-55 °C |
| Ambient air temperature for storage | -20-60 °C |