Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | EasyPact EXE |
| Offer type | spare part |
| Accessory / separate part category | installation accessory |
| Product or component type | trolley cover |
| Complementary | |
| Height | 40 mm |
| Material | light grey thermoplastic |
| Net weight | 0.075 kg |
| Width | 255 mm |
| Depth | 72 mm |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |