Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Colour tint | black (BK) |
| Complementary | |
| Depth | 1 mm |
| Height | 82.4 mm |
| Mounting mode | wall mount |
| Relative humidity | 10-90 %, non condensing |
| Width | 171.9 mm |
| Environment | |
| Ambient air temperature for operation | 0-45 °C |
| Ambient air temperature for storage | -40-70 °C |