Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product certifications | UL listed, UL 916 File N° E71385 category PAZX |
| Height | 122 mm |
| Ambient air temperature for operation | 0-50 °C |
| Range of product | SpaceLogic |
| Standards | FCC Class A, CAN/CSA C22.2 |
| Product or component type | cover |
| Location | living space |
| Mounting height | 1.35 m |
| Relative humidity | 0-95 % RH, non-condensing |
| Width | 83 mm |
| Display type | without display |
| Depth | 24 mm |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |