Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Accessory / separate part category | insulation accessory |
| Product or component type | comb busbar side cover |
| Range | Acti9 |
| Poles description | 1P + N |
| Quantity per set | set of 40 |
| Complementary | |
| Width | 170 mm |
| Depth | 80 mm |
| Height | 30 mm |
| Range compatibility | Acti9 comb busbar |
| Net weight | 120 g |
| Colour | yellow |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |