Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | Harmony 9001K, Harmony 9001SK |
| Accessory / separate part category | protection accessories |
| Product or component type | dust boot |
| Colour | black |
| Accessory / separate part type | boot |
| Accessory / separate part destination | non illuminated push-button |
| Complementary | |
| Mounting diameter | 30 mm |
| Cap/operator or lens colour | black |
| Material | silicone rubber |
| Net weight | 0.027 kg |
| Size | 30 mm |
| Product compatibility | 9001KR1U, 9001KR2U, 9001KR3U |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |