Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Range of product | Harmony 9001K, Harmony 9001SK |
| Accessory / separate part category | spare parts |
| Product or component type | handle |
| Accessory / separate part type | knob |
| Accessory / separate part destination | selector switch |
| Complementary | |
| Mounting diameter | 30 mm |
| Operator profile | long handle |
| Cap/operator or lens colour | green |
| Net weight | 0.005 kg |
| Shape | long |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |