Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product brand | Clipsal |
| Product or component type | bugle box |
| Kit composition | needle tip bugle screw 7g x 20 mm, needle tip bugle screw 7g x 25 mm, needle tip bugle screw 7g x 30 mm, needle tip bugle screw 7g x 35 mm, needle tip bugle screw 7g x 45 mm |
| Range | Clipsal - General Accessories |
| Main colour tint | translucent green |
| Complementary | |
| Width | 167.5 mm |
| Depth | 54.5 mm |
| Height | 174.4 mm |