Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product or component type | bracket |
| Colour tint | silver metallic |
| Range | Clipsal - Mounting Accessories |
| Product brand | Clipsal |
| Accessory / separate part category | mounting accessory |
| Device application | wall installation |
| Complementary | |
| Width | 152 mm |
| Depth | 3 mm |
| Main colour tint | silver metallic |
| Embedding depth | 3 mm |
| Height | 152 mm |
| Device mounting | wall mounted |
| Contractual warranty | |
| Warranty | 18 |